Gruplar

Uzmansorusu
Uzmansorusu.com ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi bu grup altında belirtebilir ve site yöneticileri ile irtibata geçebilirsiniz.
58 mesaj, 2305 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce
PHP Geliştiricileri
Grubumuza PHP ile program yazan, PHP öğrenen ya da PHP ile ilgili iş geliştiren herkes davetlidir...
13 mesaj, 137 üye.
Son Mesaj 9 yıl önce
jQuery
JQuery severler ve kullananlar grubu. JQuery severler ve kullananlar grubu. JQuery severler ve kullananlar grubu.
2 mesaj, 109 üye.
Son Mesaj 6 yıl önce
CSS3 / HTML5 - Web'in geleceği
Bu grup CSS3 ve HTML5 teknojileri ile ilgilidir. Bu yeni teknojiler hakkıdaki son gelişmeleri ve kaynakları takip edebilir, yeni özellikleri tartışabilir ve yardım alabilirsiniz.
0 mesaj, 84 üye.
PHP
PHP Hakkından bilgilerin, fikirlerin ve güncel haberlerin paylaşıldığı aynı zamanda kafanıza takılan sorulara cevap aranan bir ortam.
3 mesaj, 76 üye.
Son Mesaj 6 yıl önce
C#
C# uzmanlarının ve sevenlerinin bilgi paylaşımı yaptığı C# grubu. Bu grupta çeşitli kodlar ve kod paylaşımları yapılarak C# üzerine geliştirmeler yapmakta amaçlanmaktadır.
3 mesaj, 66 üye.
Son Mesaj 9 yıl önce
Freelance Web Teknolojileri Profesyonelleri
İster yazılımcı, ister tasarımcı, ister danışman ya da bağımsız profesyonel, uzmanlığın hangi alanda olursa olsun bu grupta kendini tanıtabilirsin
1 mesaj, 43 üye.
Son Mesaj 6 yıl önce
ASP.NET
microsoft asp.net ile ilgilinenlerin paylaşım grubu. yenilikler, code snippets, takip edilesi bloglar, etkinlik haberleri...
3 mesaj, 43 üye.
Son Mesaj 12 yıl önce
Open Source Teknolojiler
Açık kaynaklı teknolojilerle ilgileniyor musunuz? Drupal, Joomla, PHP, Linux, Apache, MySQL, Perl, Ruby on Rails vb. teknolojilerle ilgilenenlerin grubu...
0 mesaj, 41 üye.
Android Programlama
Android Programlama üzerine bilgi paylaşım grubu. İlgisiz sorular silinecektir! Sorularınızı ayrıntılandırırsanız cevap alma olasılığınız artacaktır.
3 mesaj, 34 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce