Gruplar

Uzmansorusu
Uzmansorusu.com ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi bu grup altında belirtebilir ve site yöneticileri ile irtibata geçebilirsiniz.
58 mesaj, 2318 üye.
Son Mesaj 7 yıl önce
PHP Geliştiricileri
Grubumuza PHP ile program yazan, PHP öğrenen ya da PHP ile ilgili iş geliştiren herkes davetlidir...
13 mesaj, 137 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce
JQuery Ögren - Uzmanindan
JQuery'i sifirdan ele alarak konu konu anlatan grup. Konular yeni baslayanlar icin anlasilir ve basit sekilde tutulmustur.
6 mesaj, 13 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce
Zend Framework Turkiye
Zend Framework için Türkiye'de bir bilgi paylaşım ağı oluşturmak. ZF konusunda yeni gelişmeleri takip etmek ve yeni şeyler geliştirmek isteyenler burada yer alabilirler.
3 mesaj, 24 üye.
Son Mesaj 9 yıl önce
Ankara'daki Web Geliştiricileri
Bu grup Ankara'da yaşayan ve web teknolojileri ile ilgilenen kişiler içindir. Programcı, tasarımcı, flash tasarımcısı, proje yöneticisi, girişimci, php, actionscript, dreamweaver
3 mesaj, 21 üye.
Son Mesaj 10 yıl önce
BUCES BBS
BUCES BBS üyeleri buraya...BUCES BBS üyeleri buraya...BUCES BBS üyeleri buraya...BUCES BBS üyeleri buraya...
3 mesaj, 5 üye.
Son Mesaj 5 yıl önce
C#
C# uzmanlarının ve sevenlerinin bilgi paylaşımı yaptığı C# grubu. Bu grupta çeşitli kodlar ve kod paylaşımları yapılarak C# üzerine geliştirmeler yapmakta amaçlanmaktadır.
3 mesaj, 66 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce
ASP.NET
microsoft asp.net ile ilgilinenlerin paylaşım grubu. yenilikler, code snippets, takip edilesi bloglar, etkinlik haberleri...
3 mesaj, 43 üye.
Son Mesaj 11 yıl önce
PHP
PHP Hakkından bilgilerin, fikirlerin ve güncel haberlerin paylaşıldığı aynı zamanda kafanıza takılan sorulara cevap aranan bir ortam.
3 mesaj, 76 üye.
Son Mesaj 5 yıl önce
jQuery Mersin Grubu
jQuery ile ilgili tüm sorunların cevap bulacağı bir ortam ile herkes sorunlarına yanıt bulsun, herkes bir şeyler paylaşsın, herkes bir şeyler öğrensin.
3 mesaj, 10 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce