Gruplar

Laravel
Laravel Framework kullanan bütün yazılımcı arkadaşları bekliyoruz. Bu grupta Laravel ile ilgili fikir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.
0 mesaj, 1 üye.
parlak beyinler
yazılım geliştirme araştırma teknolojik gelişmeler ve hackerlık. bilgisayar konularında farklılık yaratma ve insan gücü üretme.
0 mesaj, 1 üye.
android telefonu bilgisayardan yonet
Grubumuz android teleofonlarina uygulama,oyun,resim,muzik indirirken ayni zamanda telefonunu bilgisayrdan yonetmek isteyenler icin kurulmustur ve begeniyle karsilanacagini dusunuyoruz
0 mesaj, 2 üye.
android uygulama indirme
android telefonu olan ve surekli yeniligi sevenler burada bulusalim. Eger surekli uygulama, oyun, muzik, video, film, e-book indirmeyi seviyorsaniz bunlari paylasabilriz.
0 mesaj, 2 üye.
Objective-C
Objective-C ile ilgili bilgi birikimlerimizi paylaşıp, bu konuda da fikir sahibi olma veya uzmanlaşma yönünde ilerlemek isteyenler buyursun.
0 mesaj, 4 üye.
Asp'ye gönül verenler
php, .net bir yana, klasik asp'den vazgeçemem, asp ile kodlama yaparken ayrı keyif alıyorum diyenler için oluşturulmuş gruptur.
0 mesaj, 1 üye.
JQuery Ögren - Uzmanindan
JQuery'i sifirdan ele alarak konu konu anlatan grup. Konular yeni baslayanlar icin anlasilir ve basit sekilde tutulmustur.
6 mesaj, 13 üye.
Son Mesaj 5 yıl önce
E-Ticaret e Gönül Verenler
E-Ticaret hakkında bilgi ve fikir paylaşımları yapılır. e-tiicaret,pazarlama ve ürün tedarik hazır e-ticaret paketleri sanalpost sistemleri
1 mesaj, 5 üye.
Son Mesaj 5 yıl önce
BOT'cular...
İnternette bot kodlamaya gönül vermiş kişileri mutlaka bekleriz.....................................................................................
1 mesaj, 6 üye.
Son Mesaj 5 yıl önce
Web Crop
Türkiye' nin en gelişmiş alan adı ve hosting yönetim sistemi, wcrop Hosting, Alan Adı Tescil, SSL Sertifikası, Kiralık Sunucu, Toplu SMS, Web Tasarımı, Web Hosting
0 mesaj, 2 üye.