Gruplar

Regular Expressions - Düzenli İfadeler
REGEX'le kafayı bulan kişiler... Kim korkar REGEX'ten diyenler ve, REGEX'e gönül verenlerin grubu. [:space:] yerine s'yi kullanların grubu.
1 mesaj, 30 üye.
Son Mesaj 7 yıl önce
Mobil Yazılım
iPhone,Android,Blackberry,Symbian,J2Me,Bada,Windows Mobile,MeeGO platformalarında yazılım geliştirenlerin grubu.
2 mesaj, 27 üye.
Son Mesaj 8 yıl önce
Zend Framework Turkiye
Zend Framework için Türkiye'de bir bilgi paylaşım ağı oluşturmak. ZF konusunda yeni gelişmeleri takip etmek ve yeni şeyler geliştirmek isteyenler burada yer alabilirler.
3 mesaj, 24 üye.
Son Mesaj 6 yıl önce
Python
Python ile ilgili paylaşımların yapıldığı, Python'un Web, Desktop, Mobile alanlarda kullanımıyla iligili her türlü soru ve görüşlerin belirtilebileceği bir grup.
0 mesaj, 24 üye.
Ankara'daki Web Geliştiricileri
Bu grup Ankara'da yaşayan ve web teknolojileri ile ilgilenen kişiler içindir. Programcı, tasarımcı, flash tasarımcısı, proje yöneticisi, girişimci, php, actionscript, dreamweaver
3 mesaj, 21 üye.
Son Mesaj 7 yıl önce
İstanbul'daki Web Geliştiricileri
Bu grup İstanbulda'da yaşayan ve web teknolojileri ile ilgilenen kişiler içindir. Programcı, tasarımcı, proje yöneticisi, girişimci, php, asp, asp.net, cgi, actionscript, dreamweaver, flash
0 mesaj, 21 üye.
Java
Java teknolojileri ile ilgili bilgi paylaşım grubu. Özellikle java web ve mobil alanında bilgilerinizi paylaşırsanız seviniriz.
0 mesaj, 17 üye.
C++
C++ Hakkından bilgilerin, fikirlerin ve güncel haberlerin paylaşıldığı aynı zamanda kafanıza takılan sorulara cevap aranan bir ortam.
0 mesaj, 16 üye.
Codeigniter
Codeigniter i sevenler kulübü, CI 'a gönül verenler, CI ölmesin diyenler, CI varken neden zend kullanayım diyenler, doğru yerdesiniz demektir
2 mesaj, 15 üye.
Son Mesaj 6 yıl önce
JQuery Ögren - Uzmanindan
JQuery'i sifirdan ele alarak konu konu anlatan grup. Konular yeni baslayanlar icin anlasilir ve basit sekilde tutulmustur.
6 mesaj, 13 üye.
Son Mesaj 5 yıl önce