Gruplar

Fuelphp
FUEL DİĞER UYGULAMA ÇATILARININ EN İYİ ÖZELLİKLERİNİ TEMEL ALAN YENİ BİR BAŞLANGIÇ İLE OLUŞTURULMUŞ BASİT, ESNEK, TOPLULUK DESTEKLİ BİR PHP 5.3 UYGULAMA ÇATISIDIR.
0 mesaj, 2 üye.
Web Crop
Türkiye' nin en gelişmiş alan adı ve hosting yönetim sistemi, wcrop Hosting, Alan Adı Tescil, SSL Sertifikası, Kiralık Sunucu, Toplu SMS, Web Tasarımı, Web Hosting
0 mesaj, 2 üye.
android uygulama indirme
android telefonu olan ve surekli yeniligi sevenler burada bulusalim. Eger surekli uygulama, oyun, muzik, video, film, e-book indirmeyi seviyorsaniz bunlari paylasabilriz.
0 mesaj, 2 üye.
android telefonu bilgisayardan yonet
Grubumuz android teleofonlarina uygulama,oyun,resim,muzik indirirken ayni zamanda telefonunu bilgisayrdan yonetmek isteyenler icin kurulmustur ve begeniyle karsilanacagini dusunuyoruz
0 mesaj, 2 üye.
Asp'ye gönül verenler
php, .net bir yana, klasik asp'den vazgeçemem, asp ile kodlama yaparken ayrı keyif alıyorum diyenler için oluşturulmuş gruptur.
0 mesaj, 1 üye.
parlak beyinler
yazılım geliştirme araştırma teknolojik gelişmeler ve hackerlık. bilgisayar konularında farklılık yaratma ve insan gücü üretme.
0 mesaj, 1 üye.
Laravel
Laravel Framework kullanan bütün yazılımcı arkadaşları bekliyoruz. Bu grupta Laravel ile ilgili fikir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.
0 mesaj, 1 üye.