Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

Html File uploader?

Arkadaşlar html site için file uploader koymak istiyorum...Sadece resim dosyaları için..projedeki bi klasöre..kaydetsin daha dogrusu o klasör de sunucuda olcagından sunucudaki bi klasöre kaydetmek istiyorum bi örnek verebilirmsiiniz? javascript,jquery kullanıcz herhalde
+0
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Cevaplar

 • sevketbulamaz adlı üyenin fotoğrafı
  12 yıl önce yazılmış
  56 cevap - 0 soru
  asp, perl, php, java, .net, python veya başka bir web programa dili kullanman gerekiyor. salt html ve javascriptle mümkün değil. bir upload sistemi arasanda jquery php upload olarak aratırsan güzel uygulamalara ulaşabilirsin.
  • psygnosis adlı üyenin fotoğrafı psygnosis
   web service ve ajax isteğiyle mümkün değilmi
   12 yıl önce yazılmış
  • sevketbulamaz adlı üyenin fotoğrafı sevketbulamaz
   web service'i nerede barındırmayı planlıyorsun. sonuç olarak imajları kendi hostunda barındırmak istiyorsan bu web service de senin hostunda olmalı. web service de bir programlama dili yazılmış olmalı. üstelik aynı domainden gelen upload isteklerini de karşılamalı. basit bir php script işini görecektir. bu kadar dolanbaçlı yollara gerek yok.
   12 yıl önce yazılmış
  • psygnosis adlı üyenin fotoğrafı psygnosis
   php bilmiyorum ya
   12 yıl önce yazılmış
 • cetintrh adlı üyenin fotoğrafı
  12 yıl önce yazılmış
  4 cevap - 0 soru
  sevketbulamaz a katılıyorum. bende kısa bir not düseyim. html veya javascript gibi diller sizin tarayıcınızda yani kullanıcıda derlenir. bu yüzden o diller ile yazılan kodlar web sitenin barındırdıgı servere etki edemez.