Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

Web Tasarım Proje analiz Raporu?

Arkadaşlar bu proje analiz dökümantasyonu nasıl yazılır... şimdi bi webmaster'a sitede şunlar şunlar olmalı şurası şöyle olsun falan gibisinden bi yazı yazmam lazım hiç örnek varmı acaba?
+0
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Doğru Cevap

 • 1
  tapsin adlı üyenin fotoğrafı
  12 yıl önce yazılmış
  147 cevap - 0 soru
  Sitenin açılış hızı içeriklerin dizaynı Grafik detayları çok derin bir bakış açısı ile profesyonel bir içerik hazırlamanızı mı istediler yoksa sadece SEO vs.. gibi ufak tefek püf noktalarını onarmak yada uyarmak gibi mi ?
  • psygnosis adlı üyenin fotoğrafı psygnosis
   tasarımı ben yapmıcam yeni işe girdiğim firma bi freelance biri ile çalışıyormuş.. ve benden bu kişi sitemizde ne olmasını nasıl olmasını belirten bi rapor yapmamı istedi yani webmastera ben bizim şirketinin web sitesinin nasl olması gerektiğini anlatan bi yazı yazcam...

   bir yazılım firması web sitesi nasıl olmalı kısaca ne yazabilirim? bunun için de patronun bana ne istediğini söylemsi gerekmezmiydi?
   12 yıl önce yazılmış
  • tapsin adlı üyenin fotoğrafı tapsin
   Tam olarak gerekmiyor internette eş değer yazılım firmalarının sitelerine bakarak da hızlı bir çalışma sürdürebilirsiniz eminim ki milyonlarca yazılım firması sitesi mevcuttur..

   Muhtemelen yazılan otomasyon programları demoları ve referansların ağırlıkta olduğu ve gelecek projeleri içeren içeriği zengin ve görselliğe önem verilmiş bir site olması gerekiyor.
   12 yıl önce yazılmış
  • psygnosis adlı üyenin fotoğrafı psygnosis
   teşekkürler yardımın için
   12 yıl önce yazılmış
  • tapsin adlı üyenin fotoğrafı tapsin
   Birşey değil ne demek
   12 yıl önce yazılmış

Cevaplar

Hiç cevap bulunamadı.