Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

beyler şöyle bir düşüncem var (wordpress)!!!

Wordpress pressthis özelliğini biliyosunuz. Arkadaslar bu pressthis de herhangi bi sitenin sayfasındayken tıkladıgımızda sayfadaki title ı text i falan fila alıyor. Youtube sitesindeyken herhangi bi video da pressthise bastgmzda text alanına youtube o videonun linkini ekliyor. Biz buraya özel alana ekleme özelliğini entegre edebilirmiyiz . Yani şu ; Video actgmzda pressthis i tıkladıgmzda video linkini 'video' adlı özel alana direk ekleyecek, 'resim' adlı özel alana direk o videonun resim linkini ekleyecek bi entegrasyon. Bunu yapabilecek fikirler, çalşmalar yapabilecek bir arkadaş var mı :)
+0
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Cevaplar

 • siyahbeyaz adlı üyenin fotoğrafı
  10 yıl önce yazılmış
  472 cevap - 20 soru
  Dediğineklentiyi bilmem ama php ile bot entegrasyonu yapılıyor daha önce. YouTube timsah vidivodo gibi sitelerden çeken botlar yapmıştım hatta olayı abartıp o video başlığına göre en çok aranan kelimeleri etiket olarak eleştiriyorum resimleri kendi fto ye çekiyorum bu konu için php pregmatch all ve curl fonksiyonlarını arastir
 • katapult adlı üyenin fotoğrafı
  10 yıl önce yazılmış
  53 cevap - 22 soru
  Wordpress kullanmam ama dediğin eğer bir video felan çekme modülü felan ise zaten böyle çok ve çok gelişmiş bir sistem mevcut.
 • neo adlı üyenin fotoğrafı
  10 yıl önce yazılmış
  2 cevap - 9 soru
  hayır işte. piyasadaki botlar neredeyse çalışmıyor . ve özel alanlısını bulmak çok zor. ama press this zaten wordpress in özelliği ömürlük bişey. bu arada press this de özel alanlar gözukmuyo nasıl getirebiliriz bi bilgisi olan varmı ?