Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

Acilll Lütfen yardım edin...bir türlü işin içinden çıkamıyorum :/

echo "Arkadaşlar Acilll Lütfen yardım edin...bir türlü işin içinden çıkamıyorum :/ siteden her kullanıcının kendi raporlarını görmesini istiyorum.
Farklı uyeler kendi kullanıcı adı ve şifresiyle girişini yaptığında kendine ait raporlarını görmesini istiyorum.Ayrıca da yonetici sayfamdan her kullanıcının raporlarını kendim girmek istiyorum ama bir türlü kafamda bu veri tabaninin taslağını oluşturamıyorum.php ile uyelik sistemini yaptım fakat her ayrı kullanıcı, giriş yaptığında kendi sayfasında kendi raporlarını nasıl gösterebileceğimi yapamadım.bi türlü çıkamadım bu işin içinden.Düşünüyorum ama hep başladığım yere geri dönüyorum :/ MySql Veri tabanında nasıl oluşturabilirim bunları?
Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.Hayır dualarımı alırsınız. 

Şematik olarak şöyle bir şeyde çıkardım kafamdan ;

ÜYE GİRİŞİ VE ÜYENİN YAPACAĞI İŞLEMLER :Uye kullanıcı adını ve parolasını giricek.girdikten sonra önüne kendi kullanıcı sayfası gelicek bu sayfada da raporlarım diye tek bi link yer alıcak.Bu linke tıkladığımızda şu şu şu .... başlıklı raporlarını listeliyecek. herhangi bir rapor ismine tıkladığımda da o raporu açıcak.

YÖNETİCİ GİRİŞİ VE YÖNETİCİNİN YAPACAĞI İŞLEMLER : Bu kısımda da Yeni uye ekleme (uyenin kullanıcı adı ve şifresi sadece kendi sayfasına giriş için) ,silme,duzeltme gibi ve her uyeye ait raporları girme yani yeni rapor,rapor sil,rapor düzelt vs işlemleri yapacak.

Kafamda boyle oluşturdum şemayı ama veri tabanında nasıl yapacağımı bi türlü oluşturamadım.

Şimdiden Çok teşekkür ediyorum.Okuma zahmeti gösteren ve yardım edenler için... ";


Ekli Dosyalar

+0
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Cevaplar

 • 1
  ceylankral adlı üyenin fotoğrafı
  10 yıl önce yazılmış
  4 cevap - 9 soru
  bu sistemi oluşturmak biraz zaman alacak bir uğraş olacağı için ben sana bir tavsiyede bulunayım.eğer orta seviye php bilgin var ise bu script'i kendine uyarlayabilirsin.

  http://usercake.com/