Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

Bootstrap snippet kullanımında telif durumu

Merhaba,

https://bootsnipp.com/ şu sitede güzel bootstrap snippets ler mevcut bunların kullanımında telif durumu nedir? Kullanmak için nasıl bir yol izlenilmeli?


İlginize şimdiden teşekkür ederim.
+0
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Cevaplar

 • zabumafu adlı üyenin fotoğrafı
  1 yıl önce yazılmış
  3 cevap - 4 soru
  Telif Hakkı (c) 2013 Bootsnipp.com

  Yazılımın herhangi bir kimliğini ve ilgili dokümantasyon dosyalarını ("Yazılım") temin eden herhangi bir şahsa, sınırlama olmaksızın Yazılım'da uğraşmak için, bunlarla sınırlı olmaksızın, bunlarla sınırlı olmaksızın, bunlarla sınırlı olmaksızın, , yayınlamayı, dağıtmayı, alt lisans almayı ve / veya satmayı ve Yazılım'ın verildiği kişileri aşağıdaki koşullara tabi olarak izin vermeyi kabul ve taahhüt eder:

  Yukarıdaki telif hakkı uyarısı ve bu izin bildirimi, Yazılım'ın tüm kopyalarına veya önemli bölümlerine dahil edilecektir.

  YAZILIM, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HİÇBİR ZARAR VERİLMEZ GARANTİLER DAHİL ANCAK BEYAN AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANMAKTADIR. YAZARLAR VE TELİF HAKKI SAHİPLERİ SÖZLEŞME İHLALİ, OUT OF, VEYA YAZILIM VEYA KULLANIM VEYA DİĞER İŞLERİNDEN KAYNAKLANAN, HAKSIZ VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR İDDİA, HASAR VEYA DİĞER SORUMLULUK SORUMLU TUTULAMAZ YAZILIM. https://bootsnipp.com/license