Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

Türkiye'de en iyi kayak merkezleri nelerdir?

Ailecek kayağa yeni başladık Kartalkaya, Uludağ, Erzurum Palandöken ve Erciyes kayak merkezlerine birçok kere gittik. Artık hem daha fazla ve daha farklı deneyimler yaşamak, farklı pistler görmek istiyoruz. Gezmeyi seven insanlar olarak yeni yerler de görmek istiyoruz.

Gazetelerden ve blog yazılarından takip ettiğimiz kadarıyla yeni bir sürü kayak merkezi açılıyor Türkiye'de. Bunu güzel bir gelişme olarak görüyoruz fakat ulaşım bir sorun, konaklama ayrı bir sorun. Tüm kayak merkezlerini objektif olarak görebileceğimiz, mümkünse ulaşım bilgileri, hava durumu gibi kayak sporu için gerekli bilgilerin olduğu tavsiye edebileceğiniz site ya da siteler varsa paylaşır mısınız?

Teşekkürler şimdiden....
+1
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Cevaplar

  • faisal adlı üyenin fotoğrafı
    2 yıl önce yazılmış
    0 cevap - 0 soru
    Çok keyifli bir spor, ailenizle keyifli vakit geçirmenizi dilerim. Hava durumu ve kayak merkezleri hakkında bilgi için yabancı kaynak olarak https://www.snow-forecast.com/ var. Onun dışında google'da arama yaptığınızda çoğunlukla blog yazıları ve gazete haberlerine ulaşıyoruz. Yenilerden https://www.kayakturk.com var, daha çok yeni bir site 2020 yılında yayına alınmış.

    İçerik ve tasarım güzel gözüküyor, popüler kayak merkezleri hakkındaki bilgiler fena değil ama daha az popüler kayak merkezleri için içeriğinin geliştirilmeye ihtiyacı var, yine de fena değil diye düşünüyorum.