Kodları lütfen aşağıdaki butonları kullanarak renklendirin. Örnek: <php> echo "Selam Dünya"; </php>
Yardım
karakter kaldı

Sothink DHTML Menü

Merhabalar!

Sothink Dhtml Menü Programıyla Bir Menü Oluşturdum Fakat Şöyle Bir Sorun Yaşıyorum;
Menüyü Oluşturduktan sonra Explorer'da Denediğim Zaman Bir Sorun Çıkmıyor Fakat Firefox'da Açınca Butonların Kenarında "Outline" Çizgisi Beliriyor. Program Her Hangi Bir Css Dosyası Oluşturmuyor, Bu Nedenle Müdehale Edemedim.

Konu Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşların Yardımları Dokunursa Çok Sevinirim.

İyi Çalışmalar.
+0
-0
Cevaba KatılıyorumKatılmıyorum
Cevap Yaz Yorum Yaz Arşivime Ekle Takip Et

Doğru Cevap

Cevaplar

 • 1
  dejin adlı üyenin fotoğrafı
  12 yıl önce yazılmış
  7 cevap - 24 soru
  Dostum sothink konusunda pek yardımcı olamayacağım ama benim sana önerim javascript ve css ile yapılan o kadar güzel menüler varken böyle bi programla oluşturacağın menüleri kullanmaman.
  Nedenlerinden biri senin de sıkıntı çektiğin üzere kendi oluşturduğun koda hakim olamanan, bir başka neden full flash olmayan bi siteye flash menü eklemiş olman, Eminim yardımcı olacak arkadaşlar olacaktır aramızda senin sorununa ama bence bu konuda yardım almak yerine js. ve css ile kasıp daha sorun çıkartmayacak menüler v.s yapman
  • blackhouse adlı üyenin fotoğrafı blackhouse
   Öncelikle Teşekkür Ederim Yorumun İçin. Senin Tavsiye Edebileceğin Js ve CSS ile Hazırlanmış Menüleri Bulabileceğim Site veya Siteler Var mı?
   12 yıl önce yazılmış
  • dejin adlı üyenin fotoğrafı dejin
   Kullanmak istediğin menü türünü yazarsan bu konuda daha rahat yardımcı olabilirim sana veya tam olarak nasıl bi menü kullacağını bilmiyosun nasıl bir amaç için bu menüyü kullancağını bize tarif et sana öyle bi yardım edelim , eminim diğer arkadşalardan da iyi yardımlar gelir ...

   Sitenin bence en önemli yeridir menüler ve navigationlar ,, o nedenle titiz ve dikkatli olmak lazım bu konularda.
   12 yıl önce yazılmış
  • blackhouse adlı üyenin fotoğrafı blackhouse
   Aslına Bakarsanız, Sadece Üzerine Gelince Açılan Tarzda Menüler Olacak. Sırf Bu Yüzden Hazır Yapıları Tercih Ettim Zaten. Diğer Türlü Olsaydı Yani Sadece Üzerine Gelince Rengi, Stili Değişen Türden Olsaydı, Bunun İçin DreamW. da Kullanabilirdim. Sorunum Sadece Açılı Menülerde Diyebiliriz.
   12 yıl önce yazılmış